Služby

Poradenství v líčení

Nabízím konzultace líčení, získání užitečných rad a informací k nalíčení k různým příležitostem. Klient si sám vyzkouší nalíčení, pomůcky a líčidla jsou k dispozici. Klient se naučí pracovat s barvami a odstíny vhodnými k jeho typu pleti a využívat různých triků v líčení. Naučí se jak správně vytvořit make-up a použití správných korekcí na obličeji.

Účesy

Úprava ze suchých vlasů, účesy, natočení, krepování, zdobení, drdoly, kreativní styly, večerní účesy, extravagance. Dále pak účesy svatební a pro účesy fototesty.

Nestříháme, nebarvíme! Upravení jednoduše jakéhokoli typu vlasu v krátkém čase.

Školení pod vedením Terezy Bártů v Praze.

PIB – Personal image book

Vytvoření osobního image book, zaměření na klientovy požadavky. Detailní rozbor tělesných proporcí klienta. Získání informací ke správnému odívání a zorganizování šatníku. Barvová analýza a výběr vhodných barev.

Škola oblékání

Naučíte se jak nejefektivněji kombinovat barvy a doplňky. Dokázat se na styl oblékání dívat z toho jednoduššího pohledu a šetřit čas při výběru oblečení.

Změna šatníku

Budeme se věnovat Vašemu šatníku a snažit se najít pro Vás ideální systém pro snažší orientaci a jeho maximální využití.

Nákup se stylistou

V térenu se klient naučí správně vybírat obchody jemu vyhovující, ladit oblečení s doplňky tak, aby byl stále šik! Přitom se naučí šetřit čas i peníze, kterých v dnešní době není dostatek a spousta klientů to jistě ocení.

V nejbližší době

se připravuje Makeup pro nevěstu a Natural makeup!

Makeup pro nevěstu – vysoká odolnost po celý svatební den, bez další
nutnosti velkých úprav po zbytek dne. Makeup působí velmi přirozeným
dojmem.

Natural makeup – kouzlo nahé tváře, makeup který nejde vidět a přesto
tvář působí krásně.